Szkło

Grupa Meblowa Horeca specjalizuje się głównie w obróbce szkła o grubości od 3 do 19 mm. Jest ono wykorzystywane przede wszystkim w przemyśle meblarskim i architekturze jako element wyposażenia (np. ścianki działowe, przeszklenia, kabiny prysznicowe) jak i jako element ozdobny w postaci elementów dekoracyjnych (np. stoły, lustra, części mebli).
Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń cyfrowych, wysoko wykwalifikowanej kadrze, a także dobrze zaplanowanej organizacji wszystkich procesów produkcyjnych gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Oferowane przez nas usługi obejmują m.in.:
– wycinanie i obróbkę kształtów prostych i nieregularnych w szkle,
– fazowanie szkła i luster,
– gięcie szkła,
– hartowanie,
– klejenie metodą UV,
– lakierowanie

Stała oferta szkła obejmuje:
– szkło float przezroczyste,
– szkło float barwione w masie,
– szkło laminowane typu VSG,
– szkło matowe Satinowo,
– lustra srebrne i kolorowe,
– szkło refleksyjne,

Ze względu na wciąż rosnące oczekiwania Klientów Firma nieustannie poszerza zakres świadczonych usług. Rozbudowujemy nasz zakład chcąc sprostać rosnącym wymaganiom wszystkich Klientów, gdyż ich zadowolenie jest naszą satysfakcją.
Jako producent działamy zgodnie z filozofią utrzymania wypracowanej opinii godnego zaufania partnera, dostarczającego swoim klientom produkty o najwyższej jakości, krótkim terminie realizacji i na poziomie korzystnych cen.

Nasza oferta skierowana jest do firm i instytucji jak również Klientów indywidualnych.